Multi-Functional Mobile Phone Charging Bracket

2,190 L

 

Mbajtëse telefoni shumë funksionale për në motorr ose biçikleta. Montohet shumë lehtë dhe është e sigurt. Përveç mbajtjes së telefonit shërben edhe për karikimin e tij. E përshtatshme për telefona me madhësi nga 3.5 deri në 6 inç.

Ka stok

SKU: DUN362 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Black

MATERIAL

Aluminium + ABS + Foam

SUITABLE DEVICE

3,5 -6 inch phones

Output voltage

5V 2.1A

Input voltage

9-30V

Dimension

105 x 55 x 70mm

WEIGHT

232g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim