Nintendo Mario Party™ Superstars

6,990 L

 

Një koleksion Superstar i lojrave klasike Nintendo 64™. Duke thirrur të gjithë superyjet! Seria Mario Party™ është rikthyer me 5 lojra klasike nga lojërat Nintendo 64 Mario Party. Garoni për të marrë sa më shumë yje (dhe për të sabotuar kundërshtarët tuaj) në vende si Toka yjore e Hapësirës ose Toka drithëruese e Horrorit! Festoni me ritmin tuaj duke pezulluar një lojë dhe duke vazhduar aty ku e latë! Baticat mund të kthehen shpejt në Mario Party, ndaj qëndroni vigjilentë, pjesëmarrës në festë. Të gjitha mënyrat mund të luhen edhe në internet! Luaj 100 mini-lojëra klasike nga lojërat Nintendo 64 dhe Nintendo GameCube™ dhe më shumë në  Mt. Minigames! Provoni vten tuaj në një koleksion superstar të mini-lojërave nga e gjithë seria Mario Party. Pavarësisht nëse kurseni monedha për yjet në modalitetin e lojës në bord ose shijoni një nga 7 mënyrat e përfshira në Mt. Minigames, nuk ka asgjë si të jesh i fundit që qëndron në Bumper Balls ose skuadra e parë që do të dalë nga errësira në Dungeon Dyshe. Të gjitha mini-lojërat luhen me kontrollet e butonave, kështu që ju mund të qëndroni te kontrolluesi Joy-Con™ ose të hiqni kontrolluesin Nintendo Switch™ Pro ose një sistem Nintendo Switch Lite. Sillni festën në çdo kohë, kudo me lojë me të njëjtin sistem, me valë lokale ose në internet. Përdorni ngjitëse për të lavdëruar ose për të ngacmuar lojtarët e tjerë ndërsa vraponi nëpër tabelë për të mbledhur yje. Të gjitha mënyrat mbështesin lojërat me shumë lojtarë në internet, kështu që mund të hyni me miqtë për disa mini-lojëra ose një ndeshje maratonë me 30 kthesa. Fitorja është po aq e ëmbël (dhe vjedhja e yjeve është po aq e kënaqshme) nga kudo në mbarë globin.

Ka stok

SKU: DUN1703 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

3 DITË OFERTA ONLINE

Nintendo Switch™ OLED Model

37,990 L
 
BEST DEALS

Nintendo Switch Lite

19,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
No. of players

Single System (1-4)
Local wireless (2-4)
Online (1-4)

Genre

Multiplayer
Party

Age

Everyone

Supported Play Modes

TV mode, Tabletop mode, Handheld mode

Features
Details

-Party with superstars near or far.
-Play 100 classic minigames from the Nintendo 64 and Nintendo GameCube™ games and more in Mt. Minigames!.
-A Superstar collection of classic Nintendo 64™ boards.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim