SAPO ERDHI

Nintendo Super Mario Odyssey™

6,990 L

 

Nisni në një aventurë tërheqëse. Eksploroni vende të pabesueshme larg Mbretërisë së Kërpudhave ndërsa bashkoheni me Marion dhe aleatin e tij të ri Cappy në një aventurë masive 3D që rrëmben globin. Përdorni aftësi të reja të mahnitshme  si fuqia për të kapur dhe kontrolluar objekte, kafshë dhe armiq për të mbledhur hëna të fuqishme në mënyrë që të mund të fuqizoni anijen ajrore Odyssey dhe të shpëtoni Princeshën Peach nga planet e dasmës së Bowser! Falë Cappy-t heroik në formë kapele, Mario ka lëvizje të reja që do t’ju bëjnë të rimendoni lojën e tij tradicionale vrapim dhe kërcim  si kërcimi me kapele, hedhja e kapelës dhe kapja. Përdorni grupe të kapur si armiq, objekte dhe kafshë për të përparuar në lojë dhe për të zbuluar ngarkesa të koleksioneve të fshehura. Dhe nëse ju pëlqen të luani me një mik, thjesht kaloni atij një kontrollues Joy-Con™! Lojtari 1 kontrollon Mario ndërsa Lojtari 2 kontrollon Cappy. Kjo aventurë 3D Mario e stilit të sandbox e para që nga Super Mario 64™ e dashur e vitit 1996 dhe klasikja Super Mario Sunshine™ e Nintendo GameCube™ e vitit 2002 është e mbushur me sekrete dhe surpriza, plus mbretëri të reja emocionuese për t’u eksploruar.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 9%
Ofertë!

Nintendo Switch™ OLED Model

31,990 L
Kurseni: 3,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
No. of players

Single System (1-2)

Genre

Action
Platformer

Age

Everyone 10+

Supported Play Modes

TV mode, Tabletop mode, Handheld mode

Supported languages

Dutch, English, French, German, Italian, Japanese, Russian, Simplified Chinese, Spanish, Traditional Chinese

Features
Details

-1-2 Players.
-New Moves.
-Embark on a captivating, globe-trotting adventure

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim