SAPO ERDHI

Nintendo Switch Sports With Leg Strap Included

6,990 L

 

Koleksioni Nintendo Switch Sports ofron një gamë të gjerë lojërash sportive që janë perfekte për të gjithë familjen. Me lojëra si Golf, Futboll, Volejboll, Bowling, Tenis, Badminton dhe Chambara (lojë me shpatë), ka diçka që të gjithë mund ta shijojnë. Kontrollet intuitive e bëjnë të lehtë të hidhesh drejt e në aksion dhe të fillosh të lëkundesh, të shkelmosh, të godasësh dhe të lundrosh drejt fitores. Pavarësisht nëse jeni duke luajtur me miqtë dhe familjen në të njëjtën dhomë ose duke sfiduar kundërshtarët në internet, argëtimi është i pafund. Fitoni shpërblime në lojë duke luajtur në internet dhe përpiquni të arrini Ligën Pro në çdo sport. Përditësimi më i fundit prezanton modalitete dhe veçori të reja, duke përfshirë “Modalitetin e rripit të këmbëve” për ndeshje futbolli më gjithëpërfshirëse dhe funksionalitetin LAN për lojën lokale të golfit. Pra, kapni kontrollorët tuaj Joy-Con dhe përgatituni të shijoni me koleksionin Nintendo Switch Sports.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

BEST DEALS

Nintendo Switch™ OLED Model

37,990 L
 
OFERTA 24 ORE

Nintendo Switch Lite

19,990 L
 
- 12%
OFERTA VETËM ONLINE
Ofertë!

PS5 DualSense Wireless Controller

7,490 L
Kurseni: 1,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Release date

April 29, 2022

No. of players

Single System (1-4)
Online (1-2)

Genre

Sports
Multiplayer
Party

Play Modes

TV mode, Tabletop mode

Supported languages

Dutch, English, French, German, Italian, Japanese, Korean, Portuguese, Russian, Simplified Chinese, Spanish, Traditional Chinese

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Nintendo Switch Sports

1x Leg Strap