Sony PS5 One Piece Odyssey Game

7,490 L

 

I ndarë nga ekuipazhi i tij, Luffy niset në një aventurë madhështore, të re për të gjetur miqtë e tij dhe për të shpëtuar nga ishulli! Armiq të rinj të rrezikshëm, forca të tmerrshme të natyrës dhe më shumë i presin ata! Luaj si anëtarë të ndryshëm të Straw Hat Pirates në një grup klasik RPG në botën e animes popullore ONE PIECE!

Ka stok

SKU: ABT180 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 12%
OFERTA VETËM ONLINE
Ofertë!

PS5 DualSense Wireless Controller

7,490 L
Kurseni: 1,000 L
OFERTA 24 ORE

Nintendo Switch Lite

19,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Publisher

Bandai Namco Entertainment America Inc.

Announced

2023

No. of players

1 player

Genre

Adventure, Role Playing Games

Platform

PS5

Voice

Japanese

Screen Languages

English, French (France), Portuguese (Brazil), Spanish (Mexico)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sony PS5 One Piece Odyssey Game