SAPO ERDHI

Nokia 105 2023

1,890 L

 

Nokia 105 4G është një telefon celular i krijuar për të përmirësuar lidhjen dhe përvojën e përdoruesit. Me aftësitë 4G VoLTE, ai siguron thirrje zanore HD të qarta kristal, duke i afruar përdoruesit me të dashurit e tyre. Lundrimi nëpër veçoritë e tij bëhet i lehtë me menutë e zmadhuara dhe funksionin Readout tekst-në-fjalë, duke ofruar një ndërfaqe miqësore për përdoruesit. Ndërtimi i tij i qëndrueshëm dhe bateria jetëgjatë e bëjnë atë një shoqërues të besueshëm për përdorim të përditshëm, ndërsa disponueshmëria e radios FM, lojërave dhe lidhjes me internetin shton vlerën e argëtimit. I disponueshëm në ngjyra elegante Nokia 105 4G ofron një përzierje të funksionalitetit modern dhe dizajnit klasik, duke plotësuar nevojat e përdoruesve të ndryshëm.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

TA-1389 DS

Color

Black, Blue, Pink

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

121 x 50 x 14.5 mm

Weight

80.2 g

SIM

Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

BATTERY & CHARGING
Battery

Li-Ion 1020 mAh, removable

Interface

microUSB 2.0

DISPLAY
Display Type

TFT LCD, 65K colors

Display Size

1.8 inches, 10.0 cm2 (~16.6% screen-to-body ratio)

Display Resolution

120 x 160 pixels, 4:3 ratio (~111 ppi density)

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

No

Bluetooth

No

GPS

No

Radio

Wireless FM radio

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Nokia 105 2023

1 x Charger