Xiaomi Poco M4 Pro 5G

14,990 L24,990 L

 

POCO M4 Pro 5G nga Xiaomi.

Vjen me bateri me kapacitet 5000mAhe cila ju mundëson karikim nga mëngjesi në mbrëmje pavarësisht se çfarë jeni duke bërë. Gjithashtu ky model është i pari i llojit të tij i cili suporton karikimin e shpejtë 33W. Poco M4 Pro ka  kamer kryesore 50MP dhe kamer selfie 16MP. Tani mund të ndiheni si profesionist të vërtetë në çdo foto që shkrepni fal modaliteteve dhe opsioneve të ndryshëm që ju ofrohen.

Color
Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2021

Color

Cool Blue, Poco Yellow, Power Black

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

163.6 x 75.8 x 8.8 mm

Weight

195 g

Build

Glass front (Gorilla Glass 3), plastic back, plastic frame

SIM

Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

BATTERY & CHARGING
Battery

5000 mAh

Charging

Fast charging 33W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

4GB, 6GB

Memory Internal

64GB, 128GB

Card slot

microSDXC

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

6.6"

Display Resolution

1080 x 2400 pixels

Display Protection

Corning Gorilla Glass 3

PLATFORM
Operating system
Chipset

MediaTek Dimensity 810 5G (6 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Mali-G57 MC2

CAMERA
Main Camera

Dual (50MP, 8MP)

Dual Details

50 MP, f/1.8, 26mm (wide), PDAF
8 MP, f/2.2, 119˚ (ultrawide)

Features Main

LED flash, HDR, panorama

Video Main

1080p@30/60fps

Selfie Camera

Single (16MP)

Features Selfie

Panorama

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.1, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS

Radio

FM radio

NFC

Yes (market/region dependent)

USB

USB Type-C 2.0, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smartphone

1 x Ejecting tool

1 x Manual

1 x Charger

Garancia e produktit

12 Muaj