Ofertë!

Oculus Quest 2 Carrying Case

4,990 L

Kurseni: 3,000 L

E ndërtuar nga një material i lehtë por i qëndrueshëm, me mbajtëse të butë dhe formë ovale, e bën këtë çantë ideale për ta marrë me vete. E pajisur me zinxhir të dyfishtë dhe me mbushje të brendshme ofron siguri për çdo objekt që mban.

Ka stok

SKU: ITD197 Modeli: 301-00369-01 Kategori: Etiketa: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Grey

Model

‎301-00369-01

Form Factor

Case

Material

Felt

Closure Type

Zipper

Dimensions

213(L) x 137(W) x 350(H) mm

Weight

500g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Oculus Quest 2 Carrying Case