Primo Wireless Mouse

990 L1,490 L

 

Shtoni sportivitetin ne kompjuterin tuaj me Primo, shumellojshmeri ngjyrash, 3 butona, deri ne 1600 DPI. Kompakt dhe I vogel. Perdoret me te dyja duart.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, Blue, Red

GENERAL
Height

95 mm

Width

55 mm

Weight

75 g

Lights

no

CONTROL
Grip type

claw

Controls

left, right, mid, dpi

Number of buttons

4

DPI button

yes

Suitable surface

non-reflective flat surface

Left-right handed use

right-handed, left-handed

Scroll wheel

yes

SENSOR
DPI

1000, 1600

Sensor technology

optical

POWER & CONNECTIVITY
Battery life

6 month

Number of batteries

2

Wireless transmission power

1 mW

Battery type

AAA

Connectivity

Wireless

Wireless range

6 m

USB version

1.0

FEATURES
Details

USB receiver storable
DPI adjustable
Power saving

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Primo Wireless Mouse