SAPO ERDHI

Puluz Photography RGB Fill Light

6,990 L

 

Falë teknologjisë LED dhe dritën e plotë të fotografisë me ngjyra, mund ta bëni krijimin tuaj plot ngjyra. Ky produkt ka 11 drita me ngjyra, 12 nivele ndriçimi dhe 8 temperatura ngjyrash, të cilat mund të zgjidhen për fotografim ose krijim videosh. Bateria litiumi me kapacitet të integruar 3.7V 2600mAh, mund të funksionojë për një kohë të gjatë. Indeksi i interpretimit të ngjyrave është më i madh se 95, i cili mund të rivendosë në mënyrë të shkëlqyer ngjyrën e vërtetë të objektit. Gjithashtu vjen me një adaptor 1/4 në fund të dorezës e cila bën të mundur të montohet në një mbajtës trekëmbësh për t’i mbajtur duart tuaja të lira, ose mund të vendosni unazën e litarit dhe në këtë mënyre  mund ta lini pothuajse në cdo vënd.

 

Ka stok

SKU: DUN1834 Modeli: PU635 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

PU635

Color

White

SPECIFICATIONS
Light Effect Mode

13 Modes

Color Temperature

2500-9000K

Dimming Range

1-100%

Illuminance

1000 LM

Lighting Angle

120 Degrees

Max Power

9 W

Battery Capacity

3.7V 2600mAh

Display Index

+ 95

Input

Type-C

Battery Life

About 60 Minutes

Operating Temperature

0-40°

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Light
1x USB Cable
1x Manual
1x Strap
1x Bag