Ofertë!
OFERTA ONLINE

Puluz Studio Box With LED 60 CM

9,990 L

Kurseni: 3,000 L

Kutia e dritës së fotografisë është projektuar për sende të vogla të entuziastëve të fotografisë, artistëve, profesionistëve dhe klientëve të reklamimit të produkteve. Studio Light box mundëson xhirimin e shpejtë dhe të lehtë të produkteve të vogla si bizhuteri, aksesorë, lodra, orë, pajisje dhe sende të tjera. Lehtësisht e montueshme, mund ta shpalosni këtë studio me dritë LED dhe ta vendosni në çdo sipërfaqe për të marrë një sfond shumë të mirë për fotografimin e biznesit të artikujve të vegjël, duke bërë fotografi për produkte. Ka nje dizajn te  strukturës portative të palosshme, dritë LED e integruar, që siguron dritë mesatare dhe parandalon hijet dhe reflektimet në fotot tuaja. Mund të rregulloni  dritën ndërmjet unazës së temperaturës së ngjyrës CRI97, pëlhura reflektuese e integruar e grimcave prej argjendi shpërndan dritën në mënyrë të barabartë. Ruajtje e shpejtë, efekt i mirë tre-dimensional i kutisë së kutisë.

Ka stok

SKU: DUN1814 Modeli: PU5060EU Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
5 g/kg
Brand
Model

PU5060EU

Color

Black

SPECIFICATIONS
Number of LED

120 pcs

LED Lamp Model

2835

Lamp brightness

3380 lm

White Light Color Temperature

5500K

Power

36 W

Material

Nylon Cloth

Power supply

Input: AC 110-240V 1.3A; Output: 12V 3A

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

60 x 60 x 60 cm

Weight

4.25kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Main Studio Box
1x Black backdrops
1x White backdrops
1x Orange backdrops
1x Blue backdrops
1x Red backdrops
1x Green backdrops
2x Light board
1x Soft cloth
1x Power supply
1x User manual
1x Color package
1x Small holder
1x Mobile phone clamp