BEST DEALS

QCY Crossky GTR T15

8,990 L

 

QCY T15 garantojnë audio të shkëlqyer dhe komfort të pakrahasueshëm në çdo moment. T15 dallojnë për dizajnin ergonomik të tyre dhe opsionin e rrotullimit e përshtatjes me veshin, audio të pastër dhe të qartë falë opsionit të eleminimit të zhurmave të jashtme, funksionim 24/7 dhe rezistencë ndaj ujit në nivel IPX5, duke i bërë kufjet shoqërueset tuaja më të mira gjatë aktivitetit fizik. T15 përshtaten me iOS dhe Android duke siguruar përputhmëri të gjerë me shumicën e  pajisjeve mobile.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

 

 

 

 

 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

T15

Color

White

General
Style

In-ear

Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

5.3

Supported Profiles

HFP/A2DP/AVRCP

Bluetooth Range

10 m

Waterproof

IPX5

Power
Battery

600 mAh

Input

5V=600mA

Charging

USB Type-C

Talk Time

Aprox. 5 hours

Music Time

Aprox. 6 hours

Dimensions
Details

Handset dimensions 55.5 x 36.7 mm
Case dimensions 97 x 65.8 x 37.6 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earbuds

1 x Charging cable

1 x Case

1 x Manual