QCY Smart Watch GTS

3,490 L

 

Lidhni orën me telefonin tuaj duke mos humbur asnjë telefonatë. Përmes orës GTS mund të dëgjoni muzikë për t’ju ndihmuar të mbani ritmin gjatë aktiviteteve të ditës, me ekran 1.85”, me më shumë detaje, rezistente ndaj ujit dhe me bateri jetëgjatë.

Ka stok

SKU: QCY001-B Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

GTS

Color

Black

Screen
Display Size

1.85"

Panel Type

TFT

Resolution

240 x 280 Pixels

CONNECTIVITY
Connection

Bluetooth

Requirements

Android : Android 6.1 or later
iOS : iOS 12.0 or later

BATTERY
Battery Capacity

280mAh

Battery Life

14 Days for Basic Usage
4 Days for Heavy Usage

Charging

Magnetic Charger

Features
Sensors

• Heart Rate
• SpO2
• Accelometer
• Gyroscope

Waterproof

IPX8

Key Features

• Bluetooth Call
• Built-in GPS
• Reading notifications from the application, SMS
• Heart Rate Monitor
• Measurement of Blood Oxygenation (SpO2)
• Sleep Quality Measurement
• Music Control
• Weather Information
• 100 Training Modes

Dimensions & Weight
Dimensions

43.7 x 36.4 x 12 mm

Weight

18.3 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x QCY Smart Watch GTS

1 x USB charging cable

1 x User Manual