Ofertë!
BEST DEALS

QCY Smart Watch GTS

3,990 L

Kurseni: 500 L

:
:
:

Lidhni orën me telefonin tuaj duke mos humbur asnjë telefonatë. Përmes orës GTS mund të dëgjoni muzikë për t’ju ndihmuar të mbani ritmin gjatë aktiviteteve të ditës, me ekran 1.85”, me më shumë detaje, rezistente ndaj ujit dhe me bateri jetëgjatë.

Ka stok

SKU: QCY001-B Modeli: GTS Kategori: , Etiketa: , , , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

GTS

Color

Black

GENERAL
Display Size

1.85"

Panel Type

TFT

Resolution

240 x 280

Sensors

Heart rate, SpO2,Accelometer,Gyroscope

Waterproof

IPX8

Battery capacity

280mAh

Duration

14 days for basic use, 4 days for daily use

Charging

Magnetic Charger

Requirements

Android : Android 6.1 or later
iOS : iOS 12.0 or later

Body size

43.7 x 36.4 x 12 mm

Band size

Long band 120.5 * 22mm
Short strap 80.5 * 22mm

Watch weight

18.3g body

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x QCY Smart Watch GTS

1 x USB charging cable

1 x User Manual