Ofertë!
OFERTA ONLINE

Redmi Watch Lite 2

4,290 L

Kurseni: 1,700 L

Ndjehuni në formë me orën inteligjente Redmi Watch 2 Lite! Ora e re e Xiaomi përmban një ekran me prekje 1,55″ me ngjyra të plota, 5 ATM rezistencë ndaj ujit, matje të nivelit të oksigjenit, gjurmim dinamik të rrahjeve të zemrës, GPS dhe deri në 10 ditë jetëgjatësi baterie. Përvojë më e mirë vizuale dhe kontrolli me prekje. Është e përshtatshme për çdo aktivitet gjatë ditës tuaj. Ju mund ta përshtatni lehtësisht atë me veshjet tuaja të përditshme. 

Color

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Ivory, Black, Blue

Material

TPU

Display
Screen Size

1.55"

Display Type

TFT display

Resolution

320*360

Sensors

Optical heart rate sensor, accelerometer, gyroscope, electronic compass
GPS/GLONASS/Galileo/BeiDou

Battery

262 mAh

Charging port

Magnetic charging

Battery life

10 days under typical usage mode*
5 days under heavy usage mode*"

Specifications
Waterproof level

5 ATM*

Bluetooth

5.0

Supported systems

Android 6.0 or later
iOS 10.0 or later

Features

Alerts of incoming calls and notifications (via Bluetooth)
Remote music control (via Bluetooth)
Health monitoring (24/7 heart rate sensor, SpO2 level, sleep analysis, stress level)
Daily activity tracking with more than 100 sports modes (counts calories, steps, distance, etc.)
Weather forecast
Alarm clock
Timer
Find phone
Warning of sedentary lifestyle
Breathing exercises
Menstrual cycle record

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Redmi Watch Lite 2

1 x Charging cable 

1 x User manual