Xiaomi Smart Band 7 Pro

6,890 L

 

Xiaomi Smart band 7 Pro është e pajisur me ekran AMOLED 1,64 inç me rezolucion të lartë, mbi 110 modalitete sportive, monitorim të gjumit dhe rrahjeve të zemrës, 12 ditë bateri dhe rezistencë ndaj ujit në gradën 5ATM. Ekrani i mrekullueshëm AMOLED debuton në kyçin tuaj të dorës, duke e bërë të lehtë për ju leximin dhe kontrollin e njoftimeve. Teksti dhe ikonat zotërojnë më shumë hapësirë ​​dhe bëhen shumë më të lehta për t’u prekur dhe rrëshqitur.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA ONLINE

Apple Watch Ultra

69,990 L74,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Ivory, Black

Band Strap
Size

130 mm-205 mm

Material

TPU

Strap buckle:

POM

Display
Display details

1.64 inch AMOLED Touch Display

Resolution

280 x 456 pixels,326 PPI

Brightness

up to 500 nits, adjustable

Band faces

150+

Sensors

Heart rate sensor (with blood oxygen sensor), Accelerometer, Gyroscope, Ambient light sensor

Battery
Charging type

magnetic charging

Charging time

approximately 60 minutes

Typical use time

≥12 days

Capacity

235mAh

Fitness

110+ fitness modes
On-wrist running courses
Beginner (Basic run/walk; Advanced run/walk; Basic jog)
Fat Burn (Basic; Advanced; MIIT)
Endurance (Basic; Advanced)
Interval (Basic; Advanced)

Health

Heart rate monitoring
SpO₂ tracking
*The SpO₂ feature is not intended for diagnosis, prevention, monitoring, prediction, prognosis of any disease, investigation of physiological processes or any other medical purpose. All data and tracking should be used for well-being and personal reference only. If you feel uncomfortable, please rely on professional medical devices or consult a doctor for assistance.
Sleep tracking
Female health tracking
*This feature should not be used or relied on for any medical purposes. It may not accurately predict your menstrual cycles or related information. All data and tracking should be used for personal reference only.
Stress monitoring
Breathing exercises

Specifications

5ATM water resistant
App: Mi Fitness
Bluetooth 5.2 BLE
Operating system: Android 6.0 or higher, iOS 12 or higher

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Band body ×1
Band strap ×1
Dedicated charging cable ×1
User manual ×1