Remax Cable Type C

50 L

 

Fishe Type C, i pershtatshem per karikim dhe kalim te dhenash. Përbërë nga material rezistent.

Ka stok

SKU: R-TYPEC Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Remax Cable Type C