SAPO ERDHI

RGB LED 3D-30 Ring Light

1,490 L

 

RGB Ring Light me diameter 30 cm. Mundëson efekte të ndryshme ndriçmi duke ju suportuar në projekt dhe duke shtuar efektin apo sharmin e dëshiruar. Me dizajn të veçantë LED, e lehtë, portabël dhe me konsum të ulët energjie.

Ka stok

SKU: CNG3507-B Modeli: 3D-30 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

White

GENERAL
Light Source Type

LEDs

Material

ABS

Phone Holder

Up to 6.7"

Performance
Power

10W

Rotation

360 Degrees

Light
Color temperature

3000-6000K

Color Tones

Cold Color/Warm Color/Natural Color

RGB

Yes

Dimensions and Weight
Dimensions

30 cm

Weight

310 g

Informacione për paketimin

1x Ring LED Light

1 x Phone Holder