RGB LED Selfie Ring Light

1,490 L

 

Unazë LED për smartphone-in tuaj. Përdoret për foto dhe filmime të ndryshme apo ndërkohë që aplikoni make up-in tuaj. Është i vogël dhe tepër praktik për t’u përdorur.

SKU: CNG2264-BBL Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Blue

Dimension

80 x 80mm

Luminosity

White light 5000K- 7000K

Light intensity

Multifunction bulbs available

Battery Model

External 2Pcs AA batery

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x RGB LED Selfie Ring Light RG-01
1 x Micro-USB Charging Cable