OFERTA ONLINE

ROG Gladius III Gaming Mouse

8,990 L

 

ROG Gladius III zotëron sensor optik 19.000 dpi me vonesa minimale dhe precision të pakrahasueshëm. Dizajni ergonomik ofron komfort gjatë gjithë lojës dhe dizajni i butonave Push-Fit Switch II siguron përshtatshmëri me butonat mekanikë. Detaje të tjera të mahnitshme janë harkimi në pjesën e poshtme për lëvizje sa më të rrjedhshme apo tekstura e cila siguron një kapje të qëndrueshme në dorë gjatë përdorimit.

Ka stok

SKU: DUN2233-B Modeli: 90MP0270-BMUA00 Kategori: , , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

GENERAL
Connectivity

USB 2.0 (TypeC to TypeA)

Resolution

19,000 dpi optical sensor (ROG tuned up to 26,000 dpi)

Max Speed

400 IPS

Max Acceleration

50 G

USB Report rate

1000 Hz

L/R Switch Type

ROG Micro Switch

Button

6 programmable buttons & scroll wheel + 1 profile button

AURA Sync

Yes

Shape

Right-handed

Software

Armoury Crate

DIMENSIONS AND WEIGHT
Dimensions

123 x 68 x 44 mm

Weight

79g (without cable)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x ROG Gladius III
2 x micro switches
1 x ROG switch tweezer
1 x ROG sticker
4 x mouse feet
1 x QSG
1 x warranty booklet