SAPO ERDHI

ROG Keris Wireless AimPoint Gaming Mouse

11,990 L

 

ROG Keris Wireless AimPoint është një maus gaming jashtëzakonisht i lehtë i cili mundëson precision absolut si kurrë më parë në lojë. Me sensorin optik ekskluziv ROG AimPoint për nivel sensitiviteti deri në 36.000 dpi, pesha e lehtë dhe bateria jetëgjatë e bëjnë këtë maus ideal për të fituar çdo betejë.

Ka stok

SKU: DUN2235-B Modeli: 90MP02V0-BMUA00 Kategori: , , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

GENERAL
Connectivity

USB 2.0 (TypeC to TypeA)
Bluetooth 5.1
RF 2.4GHz

Sensor

ROG AimPoint

Resolution

36,000DPI

Max Speed

650IPS

Max Acceleration

50G

USB Report rate

1000 Hz

RF 2.4G Report rate

1000 Hz

L/R Switch Type

ROG 70M Mechanical Switch

AURA Sync

Yes

Battery Type

370mAh

Battery Life

119 hours without lighting
86 hours with default lighting(Breathing)

Shape

Right-handed

Grip style

Claw grip
Fingertip grip

Game Type

FPS
MOBA

OS

Windows® 10
Windows® 11

Software

Armoury Crate

DIMENSIONS AND WEIGHT
Dimensions

118 x 62 x 39 mm

Weight

75g(without cable and USB dongle)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x ROG Keris Wireless AimPoint gaming mouse

1 x USB Dongle

1 x USB Dongle Extender

1 x ROG Paracord

1 x QSG

1 x Warranty Booklet

1 x ROG Sticker

4 x Mouse feet

2 x Micro Switches

1 x Mouse Grip Tape Set(one-time stick)