Ofertë!
OFERTA ONLINE

Logitech Hero Gaming Mouse G703

6,990 L

Kurseni: 2,000 L

Logitech Hero Gaming Mouse G703 nga Logitech është një maus për të apasionuarit pas lojrave. Sensori optik 25,600 dpi siguron saktësi edhe me lëvizjet më të vogla. Ky maus ka gjashtë butona për përdorim të personalizuar. Dizajn i rehatshëm dhe tepër i lehtë në peshë.

Ka stok

SKU: DUN1253-B Modeli: 910-005638 Kategori: , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Connectivity

Wireless

TRACKING
Sensor

HERO 25K

Resolution

100 – 25,600 dpi

Max. acceleration

>40G2

Max. speed

>400 IPS3

OTHER FEATURES

Zero smoothing/acceleration/filtering

RESPONSIVENESS
USB data format

16 bits/axis

USB report rate

1ms (1000 Hz)

Wireless report rate

1ms (1000 Hz)

Wireless technology

LIGHTSPEED Wireless

Microprocessor

32-bit ARM

BATTERY LIFE
Default lighting

35 hours

No lighting

up to 60 hours

PHYSICAL SPECIFICATIONS
Dimension

124 x 68 x 43 mm

Weight

95 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Logitech Hero Gaming Mouse G703

1 x Charging/ data cable

1 x Manual