Samsung 15W Wireless Charger Duo Pad

9,990 L

 

Karikues wireless i cili ju siguron karikim të shpejtë dhe të sigurt të pajisjeve tuaja. Mund ta përdorni në makinë, shtëpi, zyrë ose kudo ku ndodheni.

Ka stok

SKU: CNG3128-B Modeli: EP-P5400TBE Kategori: Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Compatibility
Compatible Models

S22, S22+, S22 Ultra, Galaxy Z Fold3 5G, Z Fold2 5G, Z Fold, Z Flip2 5G, Z Flip, Z Flip 5G, S21 Ultra 5G, S21+ 5G, S21 5G, Note20 Ultra 5G, Note20 5G, S20 Ultra 5G, S20+ 5G, S20 5G, Note10+, Note10+ 5G, Note10, Note10 5G, S10,S10+, S10e, S10 5G, S9, S9+, S8, S8+, S7, S7 Edge, Note9, Note8, Note5, S6 Edge+,S6, S6 Edge and Apple iPhone 11 Pro Max,11 Pro, 11, X, XS, XS Max, XR, 8, 8 Plus,Galaxy Watch4, Watch3, Active2, Active

General Feature
Features

Super Fast Wireless Charging

Packaging Contents

Wireless charger, 25W TA, 1M DLC, Manual

Interface

USB Type-C

Physical specification
Cable Length

1 m

Dimension (WxHxD) (mm)

156 x 91 x 16.4 mm

Weight

170 g

Power
Input Voltage (Max, Fast Charge)

9V

Input Current (Max, Fast Charge)

2.77A

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Wireless Charger

1 x User Manual