Kodak Max Lithium CR1620

190 L

 

Bateri me cilesi te larte per aparate fotografike, kamera dixhitale, makine llogaritese dhe shume pajisje te tjera. 

Ka stok

SKU: BKD01 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim