OFERTA ONLINE

Apple Watch Ultra

69,990 L74,990 L

 

Apple Watch Ultra kombinon qëndrueshmërinë e fortë me aftësitë e avancuara të fitnesit dhe gjurmimit të shëndetit. I mbyllur në një kornizë titani 49 mm, ekrani i tij prej kristal safiri mbetet i lexueshëm edhe në kushte sfiduese. Me GPS preciz me frekuencë të dyfishtë, mat me saktësi distancën, ritmin dhe rrugët për aktivitete të ndryshme në natyrë. Duke pasur deri në 36 orë jetëgjatësi baterie, ora ofron përdorim të zgjatur edhe në cilësime me fuqi të ulët. Kjo pajisje e fundit për një jetë të shëndetshme jo vetëm që gjurmon stërvitjet, por gjithashtu monitoron shëndetin e zemrës, nivelet e oksigjenit në gjak dhe ofron lexime të EKG-së. Me veçori si zbulimi automatik i përplasjes, lidhja e shërbimeve të urgjencës dhe sensori i temperaturës, ai ofron mbështetje gjithëpërfshirëse për sigurinë dhe mirëqenien. Për më tepër, dizajni i tij i personalizueshëm dhe opsionet e lidhjes e bëjnë atë një shoqërues të gjithanshëm për individët aktivë.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Apple iPhone 13 Pro Max

59,990 L61,990 L
 
Ofertë!

Apple iPhone 13 Pro

49,990 L55,990 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black/Grey, Blue/Gray, Green Alpine, Midnight, Orange Alpine, White Ocean, Yellow/ Beige

Watch Size

49mm

Network
Technology

GSM / HSPA / LTE

Body
Dimensions

49 x 44 x 14.4 mm

Weight

61.3 g

Build

Sapphire Crystal Front, Ceramic/Sapphire Crystal Back, Titanium Frame

WR100

100m Water Resistant

EN13319

40m Swimproof/Diving

Durability

MIL-STD 810H Certified

ECG

ECG Certified (Region Dependent SW Application; HW Available on all Models)

SIM

eSIM

Display
Size

1.92 inches

Resolution

502 x 410 pixels (~338 ppi density)

Protection

Sapphire Crystal Glass

Platform
OS

watchOS 9.0, upgradable to 9.5

Chipset

Apple S8

CPU

Dual-core

GPU

PowerVR

Memory
Card Slot

No

Rom

32GB

Sound
Loudspeaker

Yes, with Dual Speakers (86-Decibel)

3.5mm jack

No

Comms
WLAN

Wi-Fi 802.11 b/g/n, dual-band

Bluetooth

5.3, A2DP, LE

GPS

GPS (L1+L5), GLONASS, GALILEO, BDS

NFC

Yes

Radio

No

USB

No

Features
Sensors

Accelerometer
Gyro
Heart rate
Barometer
Always-on altimeter
Compass
SpO2
VO2max
Temperature (Body)
Temperature (Water)

Battery
Type

Li-Ion 542 mAh, non-removable

Charging

Wireless Fast Charging

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Apple Watch Ultra

1x Watch Band

1x Magnetic Fast Charger to USB-C

1x Manual