SAPO ERDHI

Samsung Galaxy Z Fold 5 Eco Leather Case

7,990 L

 

Galaxy Z Fold5 Eco-Leather Case, theksoni dizajnin e Galaxy Z Fold 5 me këtë mbrojtëse eco-friendly e cila ofron një ndjesi të butë dhe ndihmon në mbrojtjen e pjesës së përparme dhe të pasme të telefonit tuaj.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, Blue

Material

PC,PU(Eco Leather),MF( Sophron Fabric)

Compatibility
Compatible Model

Galaxy Z Fold 5

Features
Details

• Slim Profile
• Lightweight
• Eco-friendly style
• Sleek and modern design

Dimensions & Weight
Dimensions

67.0 x 158.75 x 20.62 mm

Weight

30 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Cover