Platinet Tablet Pouch Philadelphia, 9.7″-10.1″

1,290 L

 

Mbrojtese universale per tablete nga 9.7 inch deri ne 10.1 inch. Mbron pajisjen nga demtimet. Material shume cilesor dhe pamje elegante.

Ka stok

SKU: CATAB0041 Kategori: Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Bag type

Booklet tablet pouch

Display size

9.7"
10.1"

Internal dimensions

270 × 215 × 10 mm

Material

Faux leather

Gross weight

0.38 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Tablet Pouch