SAPO ERDHI

SanDisk Extreme PRO SDHC™ And SDXC™ UHS-I Card

1,990 L

 

Karta më e fuqishme e kujtesës SD UHS-I ofron ende performancë që rrit kreativitetin tuaj. Me shpejtësinë  deri në 140 MB/s dhe regjistrimin me shpejtësi UHS të klasit 3 , ju jeni gati për të kapur video mahnitëse 4K UHD me rezolucion të lartë dhe pa ngecje. Dhe, për shkak se ritmi juaj nuk zvogëlohet pasi të bëhen fotografitë, kjo kartë ofron shpejtësi transferimi deri në 200 MB/s për një rrjedhë më të shpejtë të punës pas prodhimit. Plus, është ndërtuar për t’i bërë ballë motit, ujit, goditjeve dhe kushteve të tjera më pak se ideale, në mënyrë që të jeni të sigurt se mund të shkoni kudo që ju çon puna.

Ka stok

SKU: ALB429 Modeli: SDSDXXU-064G-GN4IN Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Product Type

SDXC™

Storage Capacity

64 GB

Compatibility

Compatible with SDXC and SDXC UHS-I enabled host devices.

Read Performance

Up to 200 MB/s

Write Performance

Up to 90 MB/s

Dimensions

24 x 32 x 2.1 mm

Operating Temperature

-25C° to 85C°

Storage Temperature

-40C° to 85C°

Security

Built-in write-protect switch prevents accidental data loss

Protection

RescuePRO Deluxe data recovery software

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SanDisk Extreme PRO SDHC™ And SDXC™ UHS-I Card