OFERTA ONLINE

SanDisk Extreme PRO SDHC™ And SDXC™ UHS-I Card

5,490 L

 

Karta e memories më e fuqishme nga SanDisk, SD UHS-I ofron ende performancë që rrit kreativitetin tuaj. Me shpejtësinë e shkrepjes deri në 140 MB/s dhe regjistrimin me shpejtësi UHS të klasit 3 (U3) , jeni gati për të kapur video mahnitëse 4K UHD me rezolucion të lartë dhe pa ngecje. Dhe, për shkak se ritmi juaj nuk zvogëlohet pasi të bëhen fotografitë, ai ofron shpejtësi transferimi deri në 200 MB/s për një rrjedhë më të shpejtë të punës pas prodhimit. Plus, është ndërtuar për t’i bërë ballë motit, ujit, goditjeve dhe kushteve të tjera më pak se ideale, në mënyrë që të jeni të sigurt se do të jetë e sigurt kudo që ju çon puna.

Ka stok

SKU: ALB432 Modeli: SDSDXXD-128G-GN4IN Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Form Factor

SDXC

Performance

Read up to 200MB/s
Write up to 90MB/s

Dimensions

24 x 32 x 2.1 mm

Operating Temperature

-25° to 85°C

Storage Temperature

-40° to 85°C

Security

Built-in write-protect switch to prevent accidental data loss

Protection

RescuePRO Deluxe data recovery software

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sandisk SDSDXXD 128G-GN4IN-128G Memory Card