SAPO ERDHI

SanDisk Extreme SD UHS-I Card Memory Card

2,990 L

 

Me kartën e memories SanDisk Extreme SD UHS-I kurseni kohë në transferimin e informacionit me shpejtësi leximi deri në 180 MB/s të mundësuar nga SanDisk® QuickFlow™ Technology.  Me shpejtësinë e shkrepjes deri në 130 MB/s dhe regjistrimin me shpejtësi UHS të klasit 3 (U3), jeni gati për të kapur video 4K UHD me rezolucion të lartë dhe pa belbëzim. Plus, është ndërtuar për t’i bërë ballë motit, ujit, goditjeve dhe kushteve të tjera më pak se ideale, në mënyrë që të jeni të sigurt se është mirë të shkoni kudo që të shkoni.

Ka stok

SKU: ALB441 Modeli: SDSDXVA-128-G-GNCIN Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

BEST DEALS

Xiaomi Mi Band 6

4,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Model

SDSDXVA-128-G-GNCIN

GENERAL
Form Factor

SDHC

Performance

Read up to 180MB/s
Write up to 90MB/s

Operating Temperature

-25°C to 85°C

Storage Temperature

-40° to 85°C

Certifications

CE, FCC, C-Tick/RCM, UKCA, EAC, ICES

Compatibility

Compatible with SanDisk SD UHS-I Card Reader for speeds up to 90MB/s

WEIGHT AND DIMENSIONS
Weight

2.1 g

Dimensions

32 x 24 x 2 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SanDisk Extreme SD UHS-I Card Memory Card