SAPO ERDHI

SanDisk SDSQXAA-64/128G-GN6AA

1,490 L3,490 L

 

Karta e memories SanDisk Extreme® microSDXC™ ju lejon të kurseni kohë në transferimin e mediave me shpejtësi leximi deri në 190MB/s të mundësuar nga Teknologjia SanDisk® QuickFlow™ (64GB – 1TB). Vjen bashke me SanDisk® Professional PRO-READER SD dhe microSD™ për të arritur shpejtësi maksimale. Me shpejtësi shkrimi deri në 190 MB/s, është ideal për telefonin inteligjent Android™, kamerat e ndryshme ose dronët. Kjo kartë microSD™ me performancë të lartë trajton regjistrimin e videos 4K UHD, videon Full HD dhe fotografi me rezolucion të lartë. Plus, është me vlerësim A2, kështu që ju mund të merrni performancë të shpejtë të aplikacionit për një përvojë të jashtëzakonshme në smartphone.

Memory
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Product Type

microSDXC

Memory

128GB, 64GB

Read Speed

Up to 190MB/s

Write Speed

Up to 90 MB/s

Dimensions

microSDXC : 14.99 x 10.92 x 1.02 mm
SD adapter : 24 x 32 x 2.1 mm

Operating Temperature

-25C° to 85C°

Storage Temperature

-40C° to 85C°

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SanDisk SDSQXAA-128G-GN6AA