SanDisk Ultra SDHC UHS-I Card

2,300 L

 

Kartat SD SanDisk Ultra® janë të shpejta dhe me performancë të jashtëzakonshme regjistrimi për t’ju lejuar të kapni kujtimet tuaja në momentin e duhur. Rezistente ndaj ujit, goditjeve dhe temperaturave.

Ka stok

SKU: ALB255 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Memory Internal

64GB, 128GB

Card Type

microSDXC

Bus Type

UHS-I

UHS Speed Class

Class 3 (U3)

Video Speed Class

V30

Application Performance Class

A2

Read Speed

160MB/s

Write Speed

90MB/s

Durability

Shockproof, Temperature Extremes, Waterproof, X-Ray Proof

Operating Temperature

-25 – 85 °C

Storage temperature

-40 – 85 °C

Dimensions

11 x 15 x 1 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SanDisk Memory Card