Smart Sensor Car Wireless Charger R9

1,990 L

 

Mbajtëse dhe karikuese telefoni ideale për rrugë të gjata ku mund t’ju duhet të përdorni GPS apo të flisni në telefon pa hequr duart nga timoni dhe duke e mbajtur telefonin të karikuar gjatë gjithë kohës.

Ka stok

SKU: CNG3544 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Gold

Model Number

CC-R9

Output

9V/1.67A, 5V/1A

Input

12V 1.56A, 9V 2.1A, 5V 2.1A

Type

Magnetic, Wireless, Flexible, Multifunctional, Electric

Material

ABS+PC

Port

TYPE-C

Output Power

15W, 7.5W

Charging current

1000 mA

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim