Sony PS5 Horizon Forbidden West

5,790 L

 

Eksploroni vendet e largëta, plot makineri të rrezikshme dhe fise mahnitëse në botën pas-apokaliptike të Horizon. Toka po vdes, stuhi të tmerrshme dhe temperatura shumë të larta po rrezikojnë njerëzimin i cili po eleminohet ngadalë edhe prej disa makinerive të reja mjaft të fuqishme. Aloy nis udhëtimin për të zbuluar sekretet brenda gjithë rreziqeve të reja të shfaqura dhe për të rikthyer balancën në natyrë. Bashkojuni Aloy për të formuar aleanca të reja dhe për të zbuluar gjthë trashëgimitë e të shkuarës antike.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
ESRB

16+

Platform

PS4, PS5

Release

2/18/2022

Publisher

Sony Interactive Entertainment

Genre

Action

Voice

English, French (France), Portuguese (Brazil), Spanish (Mexico)

Screen Languages

Arabic, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French (France), German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian, Polish, Portuguese (Brazil), Portuguese (Portugal), Russian, Spanish, Spanish (Mexico), Swedish, Thai, Turkish

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sony PS5 Horizon Forbidden West Game