Sony PS5 Justice League Cosmic Chaos

5,990 L

 

Së bashku kundër kaosit, në një aventurë gjithëpërfshirëse ku Liga e Drejtësisë lufton kundër Z. Mxyzptlk, një kundështari të fuqishëm nga dimensioni i 5. Luani misionet plot aksion, dyluftimet emocionuese dhe sfida të cilat do ju mbajnë të mbërthyer para ekranit. Bashkohuni me superheronj si Batman, Wonder Woman dhe Superman për të rikthyer paqen.

Ka stok

SKU: ABT190 Kategori: , , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2023

Platform

PS5

Publisher

Outright Games LLC

Genre

Action, Adventure, Family

Voice

English, French (France), German, Italian, Polish, Portuguese (Brazil), Spanish

Screen Languages

Arabic, Danish, Dutch, English, Finnish, French (France), German, Italian, Korean, Norwegian, Polish, Portuguese (Brazil), Spanish, Spanish (Mexico), Swedish

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sony PS5 Justice League Cosmic Chaos