SAPO ERDHI

Sony PS5 Marvel’s Spider-Man 2

8,990 L

 

Peter Parker dhe Miles Morales rikthehen me një tjetër aventurë emocionuese plot fluturime, dyluftime dhe aksion përgjatë New York-ut duke luftuar armikun ikonik Venom i cili rrezikon të shkatërrojë jetët e tyre, qytetin dhe njerëzit e tyre të dashur.

Ka stok

SKU: DUN2010 Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 12%
Ofertë!

PS5 DualSense Wireless Controller

7,490 L8,490 L
Kurseni: 1,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Platform

PS5

Release

10/20/2023

Publisher

Sony Interactive Entertainment

Genre

Action

Voice

English, French (France), Portuguese (Brazil), Spanish (Mexico)

Screen Languages

English, French (France), Portuguese (Brazil), Spanish (Mexico)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sony PS5 Marvel’s Spider-Man 2