SAPO ERDHI

Sony PS5 Deathloop Standard Edition

2,990 L

 

Merrni pjesë në luftën e përjetshme midis dy vrasësve të jashtëzakonshëm. E sofistikuar dhe jashtëzakonisht e riluajtëshme – kjo është një lojë unike që të tërheq, të rrotullon dhe të bën të kthehesh për më shumë.

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2021

Platform

PlayStation 5

Game type

FPS, Action

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sony PS5 Deathloop Standard Edition