OFERTA ONLINE

Sony WH-1000XM5 Noise-Canceling Wireless Headphones

32,990 L

 

Kufjet Sony WH-1000XM5 wireless me anullimin e zhurmave janë kufje lider në industri që kombinojnë teknologjinë e fundit me cilësinë e lartë të zërit. Me veçorinë e tyre të optimizuara të anulimit të zhurmës, ju mund të shijoni një eksperiencë audio vërtet gjithëpërfshirëse të përshtatur sipas preferencave tuaja. Kufjet kanë deri në 30 orë jetëgjatësi baterie dhe aftësi karikimi të shpejtë, duke siguruar kënaqësi të pandërprerë dëgjimi. Të krijuara për rehati maksimale, konstruksioni prej lëkure i lehtë dhe i butë e bën vmbajtjen e tyre të lehtë. Veçoria e lidhjes me shumë pika lejon ndërrimin pa probleme të pajisjes, ndërsa cilësimet intuitive të kontrollit me prekje e bëjnë lundrimin pa mundim. Me veçori të përshtatshme si “Fol në bisedë” dhe “Modaliteti i Vëmendjes së Shpejtë”, mund të ndërveprosh lehtësisht me mjedisin tënd pa hequr kufjet.

Ka stok

SKU: DUN1769-B Modeli: WH-1000XM5 Kategori: , , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

WH-1000XM5

Color

Black

General Features
Headphone Type

Closed, Dynamic

Wearing Style

Over Ear

Input(s)

Stereo Mini Jack

Plug

Gold-plated L-Shaped Stereo Mini Plug

Magnet

Neodymium

Driver Unit

30mm

Frequency Response

4 Hz–40,000 Hz (JEITA)

Frequency Response (Active Operation)

4 Hz–40,000 Hz

Frequency Response (Bluetooth® Communication)

20 Hz–20,000 Hz (44.1 kHz Sampling) 20 Hz–40,000 Hz (LDAC 96 kHz Sampling 990 kbps)

Impedance (Ohm)

48 ohm (1 kHz) (when connecting via the headphone cable with the unit turned on), 16 ohm (1 kHz) (when connecting via the headphone cable with the unit turned off)

Passive Operation

Yes

Sensitivities (dB/mW)

102 dB (1 kHz) / mW (when connecting via the headphone cable with the unit turned on), 100 dB (1 kHz) / mW (when connecting via the headphone cable with the unit turned off)

Volume Control

Touch Sensor

DSEE Extreme

Yes

Bluetooth®
Bluetooth® Version

v5.2

Effective Range

10 m

Frequency Range

2.4 GHz band (2.4000–2.4835 GHz)

Profiles

A2DP, AVRCP, HFP, HSP

Supported Audio Format(s)

SBC, AAC, LDAC

Supported Content Protection

SCMS-T

Noise Canceling
Ambient Sound Mode

Yes

Atmospheric Pressure Optimizing

Yes

Quick Attention

Yes

Personal NC Optimizer

Auto NC Optimizer

Battery
Battery Life (continuous communication time)

Max. 24 hrs (NC ON) , Max. 32 hrs (NC OFF)

Battery Life (continuous music playback time)

Max. 30 hrs (NC ON), Max. 40 hrs (NC OFF)

Battery Charge Method

USB

Battery Charge Time

About 3.5 hrs

Weight
Details

250 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • Sony WH-1000XM5 Noise-Canceling Wireless Over-Ear Headphones (Black)
  • Audio Cable (3.94′)
  • Charging Cable
  • Collapsible Carrying Case