Sound-Sensitive Music Atmosphere Light

490 L

 

Jepini formë ritmit me këtë dritë RGB e cila është e pajisur me çipa super sensitivë të cilët kapin ritmin dhe bëjnë të mundur lëvizjen e dritave në bazë të tij.

Ka stok

SKU: CNG1950-B Kategori: Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Black

Input voltage

>DC 5V 1A, USB Rechargeable

Connect mode

Bluetooth 4.0

Input connector

Type-c

Frequency response

100Hz-16KHz

Dimensions

200 x 21 x 18mm

Control mode

Key: Mobile Phone App

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Music Atmosphere Light

1 x Type-C cable