Ugreen Magnetic Air Vent Car Holder

1,490 L

 

Mbajtëse nga Ugreen magnetike për telefonin tuaj gjatë udhëtimit me makinë. Me forcë të madhe magnetike për siguri maksimale, rezistente dhe e shoqëruar me dy sticker, një për kasën e telefonit tuaj dhe një për telefonin.

Ka stok

SKU: ALB451 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Model

A18936

Material

PC + ABS + Aluminium alloy + Silicone

Compatibility

4.7''-7.2''

Dimensions

37 x 50 x 57 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Ugreen Magnetic Air Vent Car Holder