WD Blue™ SATA SSD 2.5”/7mm Cased

9,990 L12,990 L

 

SSD me  performancë leximi 560 MB/s dhe performancë shkrimi 530 MB/s. Është shumë e shpejtë, e sigurt dhe e përshtatshme për shumicën e kompjuterave laptop dhe desktop.

Memory
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 28%
OFERTA VETËM ONLINE
Ofertë!

HDD Verbatim Store ‘n’ Go

6,490 L
Kurseni: 2,500 L
- 28%
Ofertë!

HDD Verbatim Store ‘n’ Go – Black, 1TB

6,490 L
Kurseni: 2,500 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Model

WDS100T2B0A

Interface

SATA

Dimensions (L x W x H)

3.94" x 2.75" x 0.28"

Read Speed

560MB/s

Write Speed

530 MB/s

Memory

500GB SSD, 1TB SSD

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SSD