Kingston NVMe PCle M.2 SSD

6,990 L22,990 L

 

Kingston PCle NVMe M.2 SSD përmirëson në mënyrë të ndjshme kompjuterin tuaj. Ka shpejtësi leximi dhe shkrimi deri në 2100 MB/s dhe 1700 MB/s dhe është e përshtatshme për laptop ose kompjuter të tipit desktop.

Memory
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Memory

2TB, 1TB

FORM FACTOR

M.2 2280

Interface

NVMe™ PCIe Gen 3.0 x 4 Lanes

Sequential Read/Write

2100/1700MB/s

Endurance

2TB – 480TBW

Power Consumption

2TB: 5mW Idle / 340mW Avg / 1.1W (MAX) Read / 3.3W (MAX) Write

Storage Temperature

-40°C~85°C

Operating Temperature

0°C~70°C

Dimensions

22mm x 80mm x 2.1mm

Weight

7g (All capacities)

Vibration Operating

2.17G (7-800 Hz)

Vibration Non-operating

20G (20-1000Hz)

MTBF

1,500,000 hours

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Kingston PCle NVMe M.2 SSD