Wireless Charger Desk Lamp With Bluetooth Speaker

3,490 L

 

Llamba me prekje 3-në-1 kombinon funksionalitetin dhe komoditetin në një dizajn kompakt dhe elegant. Ajo shërben si një karikues me wireless, altoparlant Bluetooth dhe llambë komodine, duke e bërë atë një shtesë të gjithanshme për çdo zyrë, ose shtëpi. Me aftësitë e karikimit të shpejtë me wireless, është i pajtueshëm me telefonat inteligjentë që mbështesin karikimin me valë Qi, duke i dhënë përparësi sigurisë me mbrojtjen nga mbingarkesa. Altoparlanti përdor teknologjinë Bluetooth 5.0, duke ofruar cilësi superiore të zërit dhe një distancë transmetimi deri në 10 metra. Funksioni i tij i zbehjes së kontrollit me prekje lejon rregullimin e lehtë të niveleve të ndriçimit, duke u përshtatur me preferencat individuale për lexim, shkrim ose krijimin e një ambienti relaksues për gjumë.

Ka stok

SKU: DUN1797 Modeli: XS-F11 Kategori: , , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

White

General
Speakers

5W x2

Bluetooth

v5.0

Material

Aluminum Alloy + ABS + PVC + Silicone

Input

DC 12V/2A

Wireless Charger Output

10W: DC9V/1.1A
7.5W: DC9V/0.8A
5W: DC5V/1A

Temperature Range

3800-4200 K

Dimensions & Weight
Dimensions

7.8 x 22 x 20.3 cm

Weight

435 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Wireless Charger Desk Lamp

1x Power Adaptor