BEST DEALS

Wireless Charger Desk Lamp

3,990 L

 

Llamba e gjithanshme e tavolinës përmban tre nivele ndriçimi (të ulët, të mesëm dhe të lartë) për të përmbushur nevoja të ndryshme ditore, duke siguruar ndriçim, pa hije dhe ndriçim të butë që parandalon lodhjen e syve. E pajisur me një karikues wireless të përputhshëm me shumicën e telefonave inteligjentë, përdoruesit mund t’i rikarikojnë lehtësisht pajisjet e tyre thjesht duke i vendosur ato në bazën e llambës. Krahu fleksibël i llambës lejon rregullim të lehtë për të arritur këndin e përsosur të ndriçimit. Me një çelës intuitiv të sensorit me prekje, përdoruesit mund ta kontrollojnë pa mundim llambën duke e prekur për të rregulluar nivelet e ndriçimit. Ideale për të studiuar, lexuar ose përdorur si llambë pranë shtratit, kjo llambë ofron funksionalitet dhe opsione.

Ka stok

SKU: DUN1798 Modeli: XS-F1 Kategori: , , Etiketa: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

White

General
Material

Aluminum Alloy + ABS + PVC + Silica Gel

Input

DC 12V/2A

Wireless Charger Output

10W: DC9V/1.1A
7.5W: DC9V/0.8A
5W: DC5V/1A

Temperature Range

3800-4200 K

Dimensions
Size

254 x 220 x 24.5 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Wireless Charger Desk Lamp

1x Power Adaptor