Xiaomi City Backpack 2

3,990 L

 

Nese jeni gjithe kohen ne levizje, kjo eshte canta perfekte per ju. Rezistente ndaj ujit dhe shume e forte. Mbani pajisjet tuaja te mbrojtura dhe te sigurta gjate kohes qe jeni duke udhetuar. E pershtatshme per te mbajtur nje laptop 14 inch. Dizajni minimalist dhe plot stil e bejne te pershtatshme per cdo rast.

Ka stok

SKU: DUN747-GR Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Dark Grey

Standard

QB/T 1333-2010

Size

39 x 30 x 14 cm

Bag Opening

Zipper type

Material

Polyester 100%

Inside Material

Polyester 100%

Carrying Capacity

Fit for 14" laptop

Screen size

14"

Features

Adjustable Strap
Easy to storage and use
Anti-abrasion & Waterproof: strong and durable
Comfortable for heavy carry: adjustable shoulder strap (Wide & thick shoulder straps) & hand carry strap

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim