YoYo Wireless Charger for iWatch

490 L

 

Karikues pa kabllo per te gjithe modelet e Apple Watch. I vogel dhe i pajisur me porte USB per tu lidhur me kompjuter, powerbank etj. Eshte i pajisur me mbrojtje nga mbi karikimi dhe ka baze kunder rreshkitjes.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, White

Charging Type

Pad

Dimensions

72.2 x 72.2 x 20.4mm

Weight

31gr

Materials

Aluminium Alloy
Polycarbonate
Silicone
TPE

Power Output

2.5W (max.)

Certification

CE & RoHS

Features

Single Coil
Overcharge Protection
Anti-slip base
Magnetic
USB Charging

Informacione për paketimin

1 x YoYo Wireless Charger for iWatch