Ofertë!
OFERTA ONLINE

Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra

77,990 L

Kurseni: 12,000 L

Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra është përkufizimi i lëvizshmërisë moderne urbane, duke ofruar një udhëtim emocionues të mbushur me veçori të avancuara. Me sistemin e tij të dyfishtë të amortizimit dhe gomat e përmirësuara 10″ Xiaomi DuraGel, ai ofron një udhëtim të qetë dhe të rehatshëm, ndërsa motori i fuqishëm brushless siguron përshpejtim dhe aftësi mbresëlënëse për cdo rrugë. Me një jetëgjatësi baterie deri në 70 km dhe karikim të shpejtë në vetëm 6,5 orë, është gati për aventura të zgjatura. Me modalitete të shumta që plotësojnë preferencat dhe situatat e ndryshme, së bashku me një timon më të gjerë dhe kuvertë më të madhe për komoditet, ky skuter është projektuar për ata që kërkojnë performancën dhe komoditetin. Skuteri vjen me rezistencën ndaj pluhurit dhe ujit që siguron qëndrueshmëri dhe shkathtësi në mjedise të ndryshme. Me veçoritë inteligjente të aksesueshme përmes aplikacionit Mi Home dhe veçorive të sigurisë si dritat e përparme dhe e pasme për natën, skuteri ofron një përvojë të qetë dhe të sigurt të udhëtimit urban.

Ka stok

SKU: CNG4895-B Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
17 g/kg
Brand
Color

Black

General
Max. Speed

25km/h (maximum speed for each mode: Pedestrian: 6km/h; D: 20km/h; S: 25km/h; S+: 25km/h)

Shock absorption

Dual suspension system

Range

Approx. 70km

Max. Incline

25%

Braking

E-ABS + Drum Brake

Rated motor power

500W

Max. motor power

940W

Tires

10" Xiaomi DuraGel Tire

Max. load

120kg

Rider height

120cm–200cm

Rider age

Age 16–50

Working temperature

-10°C to 40°C

Storage temperature

-20°C to 45°C

IP rating

IP55

Charging time

Approx. 6.5 hours

Battery
Battery model

P2301-BD5A

Rated capacity

12000mAh/ 561.5Wh

Charging temperature

0°C ~ + 40°C

Adapter
Max Output power

124W

Input current

2A Max

Output current

2.3A

Input voltage

100–240VAC

Max. output voltage

54.6VDC

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra 
1x Power adapter 
1x T-handle hex key 
1x Extended nozzle adapter 
5x Screw
User manual
Important information
Specifications