SAPO ERDHI

Scooter Helmet With Warning Lights

2,490 L

 

Qendroni të sigurt me helmetën tonë më të re të pajisur me drita shumë të ndritshme paralajmëruese. Ka material cilësor dhe është shumë rezistente. Drita e pasme ka disa modalitete pulsimi të cilat mund t’i përshtasni me kohën dhe terrenin ku jeni duke kaluar. Helmeta është gjithashtu e pajiusur me një portë micro USB për karikimin e dritave.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Black, Green, White

Model

KY-Z002

Material

PC Shell+EPS

Battery

750 mAh

Battery Life

About 10 Hours

Charging time

About 2.5 Hours

Weight

360 g

Dimensions

L:58-61cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Helmet

1 x Charging Cable

1 x User Manual