SAPO ERDHI

Xiaomi Instant Photo Paper 3″ 40 Sheets

2,990 L

 

Leter speciale për printim të fotove të çastit nga Xiaomi. Letra ka përmbajtje uniforme dhe të qëndrueshme duke ruajtur cilësinë e ngjyrave dhe imazhit. Njëra anë e letrës është e mbuluar me film mbrojtës nëse doni foto me shkëlqim dhe mbrojtje maksimale ndaj ndriçimit për periudha të gjata kohore, lagështirës apo shenjave të gishtave.

Ka stok

SKU: CNG3610-W Kategori: , , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
General
Type

Photo paper

Print Resolution

300 DPI

Paper Quantity

40 sheets

Paper Size

3 x 3 Inches

Paper Features

Water splash resistant
Anti-oxidation
Fingerprint proof

Compatibility

Xiaomi Instant
Photo Printer 1S Set

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

40 x Photo printer paper

1 x Ribbon