Ofertë!
OFERTA ONLINE

Instax Mini 12 Bundle Box

12,990 L

Kurseni: 3,000 L

Gati për të shkrepur disa foto? Me ekspozim dhe flash automatik Instax Mini 12 është gjithmonë gati, mjafton të vendosni fokusin ku dëshironi dhe të shkrepni foto me një klik. Nuk ka nevojë të kujtoni të rregulloni opsionet tek settings apo të ndizni flash-in, mjafton të shijoni momentin vetëm me një shkrepje. Edhe pse Instax Mini Film mund të duket i vogël, ai mund të mbajë të gjitha momentet tuaja më të lumtura me cilesi maksimale. Instax mini 12 ju ofron argetim, kreativitet dhe ngjyra pafund.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

Mini 12

Color

Clay White, Mint Green, Blossom Pink, Lilac Purple, Pastel Blue

Camera Specifications
Film used

FUJIFILM Instax Mini Instant Film

Photo Picture Size

62 x 46 mm

Lens

2 components, 2 elements, f = 60 mm, 1:12.7

Viewfinder

Real image finder, 0.37×,
with target spot
Features parallax correction function
for Close-Up Mode

Shooting Range

0.3 m and beyond (use Close-Up Mode for 0.3 m to 0.5 m)

Shutter

Programmed electronic shutter
1/2 to 1/250 sec.
Slow synchro for low light

Exposure Control

Automatic, Lv 5.0 to 14.5 (ISO 800)

Film Ejection

Automatic

Film Developing Time

Approx. 90 seconds (varies depending on the ambient temperature)

Flash

Constant firing flash (automatic light adjustment), recycle time: 7 seconds or less (when using new batteries), effective flash range: 0.3 to 2.2 m

Power Supply

Two AA-size alkaline batteries (LR6)

Auto Power Off Time

After 5 minutes

Other

Includes film counter and film pack confirmation window

Weight and Dimensions
Dimensions

104 x 122 x 66.6 mm

Weight

306 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Instax mini 12 camera
Camera Case
Album
10 sheets film pack