Ofertë!
OFERTA ONLINE

AirPods Max

49,990 L54,990 L

Kurseni: 5,000 L

Anullim zhurme aktiv per eksperience te paharruar. Ju mundeson te degjoni muzike dhe te flisni ne telefon duke ju dhene mundesin te degjoni gjithcka qe ju rrethon gjithashtu. Jan te shoqeruara me mbajtesen e vecante e cila ben te mundur kursimin e sa me shume baterie ne menyre qe kufjet te zgjasin me shume.

Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA ONLINE

Airpods 2nd Generation

10,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Sky Blue, Green, Pink, Silver, Space Gray

Headphone
Earpiece Design

Over-Ear (Circumaural)

Earpiece Swivel

Yes

Earpiece Connection / Wearing Style

Headband

Foldable

No

Driver Type

Dynamic

Active Noise Cancellation

Yes

Controls/Microphone Location

Controls: Right Earpiece
Microphone: Earpiece (Side Unspecified)

Full Remote OS Support

Not Specified by Manufacturer

Sensors

Accelerometer, Gyroscope, Proximity

Microphone
Number of Mics

3

Beamforming Support

Yes

Noise Canceling

Yes

Wireless Connectivity
Bluetooth

5.0

NFC

No

Wired Connectivity
Audio Connector to Earpiece

Lightning (Shared with Charging Port)

Battery
Runtime

20 Hours (BT+ANC)

Quick Charging Times

5 Minutes for 1.5 Hours

Wireless Charging

None

Charging Port

Lightning

Physical
Material of Construction

Memory Foam, Stainless Steel

Dimensions

Headphones:
7.4 x 6.6 x 3.3" / 187.3 x 168.6 x 83.4 mm

Weight

Headphones:
13.6 oz / 384.8 g
Case:
4.7 oz / 134.5 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin